Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Vonné vosky z palmového vosku
  3. Vonný vosk - Škorica

Vonný vosk - Škorica

Vonný vosk do aromalampy vyrobený z prírodného palmového vosku a vonného oleja. Vonný olej dodáva vosku typickú škoricovú vôňu. Znakom tohoto korenia ... celý popis
Bežná cena
1,20 EUR
Nie sme platcovia DPH
0,80 EUR
ks
Číslo produktu:1002
Kompletné špecifikácie

Vonný vosk do aromalampy vyrobený z prírodného palmového vosku a vonného oleja. Vonný olej dodáva vosku typickú škoricovú vôňu. Znakom tohoto korenia je jeho príjemná sladká vôňa, ktorú pozná asi každý z nás. Vosk má povzbudzujúce účinky na mysleľ a takisto krásne prevonia interiér, čo isto oceníte pri čakaní nielen na návštevu, ale aj pri oddychu v krásne voňavej miestnosti.

 

Cena je za jedno balenie obsahujúce : 4x kocku(nekocku :)) balené v papierovom vrecúšku s logom RAVY, vhodné aj ako darček.

 

Výhodou prírodného palmového vosku je jeho pomalé uvoľňovanie spolu s vonnými olejmi. Pri používaní aromalampy tak zabezpečí komfort nielen pre vás, že nemusíte neustále dolievať vodu, ale aj pre vaše zmysli, keďže vôňa je omnoho prirodzenejšia. 

 

Intenzitu a dĺžku uvoľňovania vône odporúčame meniť množstvom vosku v aromalampe. Nedolievajte žiadne prímesy ani prísady a v žiadnom prípade nedolievajte vodu. Týmto spôsobom by sa zničilo čaro a efekt vonného vosku. 

 

Údržba: 

 

Vosk skladujte na tmavom a suchom mieste najlepšie v uzavretom obale. Snažte sa prispôsobiť nákup svojim potrebám, pretože príliš dlhé skladovanie vosku môže spôsobiť zoslabnutie intenzity vône.

 

Čistenie aromalampy:

 

Vosk z aromalampy dostanete veľmi jednoducho. Prosto ho nechajte vychladnúť a vytvrdnúť, tým pádom sa bude dať ľahko vybrať.

 

Horiacu sviečku v aromalampe nikdy nenechávajte bez dozoru, dbajte na bezpečnosť.

 

Príjemnú vôňu prajeme :)

Veľkosť: jedna kocka, ktorá vlastne nieje kocka má 7g

Balenie obsahuje 4x kocku(nekocku)
Materiál: iný olej, vosk
Spôsob výroby: odlievanie

Tovar zaradený v kategóriách