Bublinkové obálky

Zasielate často poštové zásielky? Patrí zasielanie poštových zásielok k vašej pracovnej náplni? Zakladáte si na tom, aby adresáti boli spokojní?

Odosielaný tovar je dôležité vhodne zabaliť, aby sa zabezpečilo jeho nepoškodenie a uchovanie v pôvodnom stave aj pri doručení zásielky. Bublinková obálka je typ obálky, ktorý pozostáva z vonkajšej papierovej alebo plastovej časti a vnútornej časti, ktorá je vytvorená bublinkovou fóliou. Bublinková fólia zaisťuje ochranu tovaru vo vnútri obálky pred nárazom a následným možným poškodením či rozbitím v prípade zasielania krehkejšieho tovaru. Urobte maximum pre zabezpečenie ochrany vnútorného obsahu zásielky a vyberte si správnu obálku.

farebné obálky

Obálky patria k základným kancelárskym potrebám a u nás si ich môžete objednať v ľubovoľnom množstve do zásoby. Vyberať si môžete z niekoľkých formátov a farieb. Bublinkové obálky zalepíte pomocou lepiaceho pásika, ktorý strhnete a následne obálku s umiestneným tovarom uzavriete. Zásielka je takýmto spôsobom bezpečne zabalená, chránená pred nárazom a navyše vyzerá esteticky vhodne, takže jej prijímateľ by mal byť spokojný. Plastové bublinkové obálky sú navyše odolné voči vode, snehu či iným vonkajším vplyvom, vyznačujú sa svojou pevnosťou a v našej ponuke nájdete aj tento typ obálok.

zásielka v bublinkovej obálke

V mnohých prípadoch sú zákazníkom zasielané kozmetické balíčky, keďže katalógový predaj kozmetiky je značne populárny a obľúbený, ktoré pozostávajú aj zo sklenených fľaštičiek. Aj v takomto prípade sú bublinkové obálky vhodné na umiestnenie tohto tovaru a odoslanie na požadovanú adresu.

Bublinkové obálky sú dostupné nielen v klasickej bielej farbe, ale v pomerne širokej farebnej škále. Niektoré z nich pozostávajú aj z uchopiteľnej časti, ktorá zjednodušuje prenos zásielky z miesta na miesto. V našom eshope nájdete popis k jednotlivým typom obálok aj s ich cenou a počtom kusov v jednom balení. Prislúchajúca fotogaléria vám tiež pomôže s výberom potrebných obálok.