Mobilita aj v bývaní

Myšlienka mobility a rýchlosti nás máta nielen v oblasti motorizmu alebo logistiky či cestovného ruchu. Nápad s mobilným bývaním sa u nás teší obľube.Nie každý potrebuje priestory obrovského domu. Na menšie záhrady, pozemky alebo dvory je ideálnym riešením euro mobilný dom. Okrem toho, že je finančne nenáročná jeho kúpa. Sú aj náklady na chod mobilného domu oveľa nižšie ako pri murovanej stavbe. Veľkou výhodou mobilných domov je fakt plnej vybavenosti. Takmer každý mobilný dom disponuje zariadeným interiérom a prípojkami. Po jeho inštalácii nepotrebujete ďalšie návštevy remeselníkov ani majstrov.

rôzne formy mobilných a euro mobilných domov

Je okamžite pripravený na bývanie. Väčšie mobilné domy disponujú viacerými vchodmi. Menšie jednotky majú štandardne jeden vchod. Nás zaujal mobilný dom Ascot (883685) Euro-mobilnedomy. Jeho dispozícia sa rozkladá na ploche 7,0 x 3,1 metra. S rozložením priestorov v podobe 3+ KK. Tento krásny a rozmerovo šikovný euro mobilný domček má okrem pekného vonkajšieho opláštenia aj krásne zariadený interiér. Ten poskytuje všetko, čo by ste mohli potrebovať, ale zároveň je ladený do jemných no elegantných tónov. Predajca euro mobilných domov – Euro-mobilné domy, opäť nesklamal a ponúka jeden z krásnych príkladov mobilného bývania. Samozrejmosťou je kvalitná plávajúca podlaha, ktorá podčiarkuje jemný no moderný nádych zariadenia. Oddýchnuť si môžete na veľkej vstavanej sedacej súprave v tvare písmena L.

užívajte si pobyt v prírode, kedykoľvek budete chcieť

Gazdinky poteší zariadená kuchyňa. V tej je osadená kuchynská linka s plynovým varičom. Väčší drez zabezpečí pohodlie pri umývaní ale aj príprave jedál. Pre skladovanie potravín je poruke funkčná chladnička. Spálňa je vybavená úložným priestorom a menším lôžkom. Okrem toho v nej stále ostáva priestor na doplnenie vybavenia, ale to už je na vkuse a výbere budúceho majiteľa. Miestnosť nie je preplnená a teda je vzdušná a nestiesnená. Nám sa voľnejšie a otvorenejšie priestory páčia a preto je náš ohlas pozitívny. A samozrejme kúpeľňa s toaletou. Je to základ ktorý by v každom dome nie len mobilnom nemal chýbať. Aj tento priestor je zariadený a plne pripravený na použitie. Ascot je plne vybavená mobilná jednotka, v ktorej budete chcieť tráviť svoj voľný čas.