Zaslúžia si podporu

Kto si zarába ťažšie na vlastné živobytie ako tieto slečny? Dámy? Panie? Mnohé z nich si vysúšali, čo je to trieť biedu a snažia sa dostať z tejto nepeknej situácie ako najlepšie vedia. Živiť sa človek nejako musí, no štát na takéto ženy veľmi nemyslí. Vlastne takmer na nikoho, keď zatvára všetko, čo sa dá, no tieto ženy sú na tom ešte o čosi horšie ako my ostatní. Podpory od svojich rodinných príbuzných sa často nedočkajú, pretože ich odsudzujú za prácu, ktorú vykonávajú. Nikomu nie je veľmi po vôli, že má v rodine takú ženu, ktorá vykonáva najstaršie remeslo ako sa to voľakedy volalo.

nude-6151078_1920

Dnes je však iná doba a všetko je otvorenejšie, prístupnejšie. Vzťahy sú bez záväzkov, otvorenejšie a ľudia napriek tomu spolu vychádzajú výborne, aj keď každý z nich má aj niekoho iného. Doba sa zmenila a to musia pochopiť všetci. Kvalitný sex si potrebuje raz za čas užiť každý. To, že človek nikoho nemá neznamená, že teraz musí držať celibát. Len proste potrebuje zájsť na erotické priváty Privatportal, vytriasť sa na niekom a potom spokojne odkráčať do svojho domu. Napriek tomu môže pokojne baliť nejakú slečnu, lenže to ešte nie je v takej fáze, aby si s ňou aj užíval. Veď to iste každý z nás pozná.

buttocks-5283849_1920

Preto by sme mali byť my, ľudia, k sebe oveľa tolerantnejší. Svet sa netočí len okolo nás, ale sú tu všetci ostatní. Tolerancia, pochopenie – to nám chýba. Empatia. Nevieme sa vžiť do role tých druhých. Aj tieto ženy potrebujú peniaze na to, aby prežili. V konečnom dôsledku im môžeme len závidieť, že si môžu každý deň užívať s nejakým iným mužom, niekedy možno aj s viacerými naraz. Veď v podvedomí o tom asi každá žena sníva, že ju obšťastní aj nejaký iný muž okrem toho, čo má doma. Tak sa netvárme, že robia niečo nekalé a niečo, čo by sme my v živote nechceli robiť. Chceli, ale nemáme na to dostatok odvahy. Veď jasne, čo by na to predsa ľudia povedali… Keď už nič iné, tak ich aspoň podporte a pošlite tam svojho známeho, nech majú z čoho platiť účty.