Človek by mal byť až do vysokého veku aktívny

Už  máme pomaly víkend je štvrtok mám toho až aj dnes. Lebo mám po sebe doučovanie. Budem večer KAO ako mača unavená. Mám aj zdravotné problémy chronický zápal pankreasu aj histamín a pridružené iné problémy ako pálenie po črevách pod. Pri tomto musí resp. mala by byť prísna dieťa ale určite to poznáte aký človek občas pažravý že zje aj čo by nemal ale čo narobíme. Poviem vám pravdu tieto dva týždne nemám ani kedy čas dýchať toľko toho mám. Ale už to dám každá korunka sa zíde. Dnes som si kúpila super nanuk na nervy si ukľudniť aj keď by som nemala. Ale občas nevadí. Hlava ma bolí ako koňa to za histamín ja mávam migrény. Je to na prd. Od budúceho týždňa budem cvičiť ako motorová myš alebo ako FREDKA musím sa začať konečne sebe venovať už bude po maturitách už to bude voľnejšie. Už pár žiakov ZŠ budem doučovať.

učme naše deti zdravému štýlu

Zajtra ráno mi príde priateľ tak mám doobeda trochu FREE ale poobede roboty do večera ale v pohode. Cez víkend po 4 hod. doučovanie aj v pondelok. Ešte v utorok idem do Zlatých Moraviec vybavovať ale v pondelok alebo v stredu ešte neviem do Vrábeľ kvôli tomu že musím zaplatiť internet lebo je koniec mesiaca. Budem sa venovať už keď bude mať ako tak voľno sebe na plné obrátky. Ja som veľmi často hrozne fyzicky unavená čo robím a robím jednoducho povedané potrebujem vypnúť byť OFF spať pol dňa nič nerobiť. Doučovanie ako prácu mám rada ale dá zabrať lebo nemáte čas na seba. Už budúci týždeň pôjdem do parku konečne na bylinky už je pomaly lipa milujem tú vôňu celkovo bylinky zbožňujem. Čo sa týka parku je tam veľa na šport nástrojov na cvičenie ale už sa cítim niekedy ako drevo čo necvičím nemám kedy. Dnes si urobím aspoň manikúru ak budem vládať.

história športu

Večer je konečne môj seriál Dunaj k vaším službám bolo prerušený kvôli MS v hokeji som zvedavá ako dopadne turnaj dnes hrá SLOVENSKO a KANADA. Mám typ že vyhráme 4 ku 2 dúfam aspoň tak. Musím sa ponáhľať lebo je po 12 hod . Idem si uvariť rýchlo obed .a najesť sa. Nemám kedy ani čas dokončiť článok o športe. Keď vás niekto časovo irituje mu je jedno viď moja mamka. Viete už dôchodcovia majú času aj ešte si porobí či uvarí a pod. Len stále by upratovala a pod. Len starším ľudom to trvá dlho. Moja mamka má pomaly 74 rokov a tiež určité zdravotné problémy , Aspoň je dnes pekný slnečný deň 23 stupňov aj keď vetrík pofukuje. Potom si urobím tretiu kávu musím dnes viac doping. Potrebovala by som dobrú masáž a ísť do oddychového centra WELLNES. Moja žiačka aká drzá že či nemôžeme dať teraz doučovanie a akože kedy sa mám najesť a pod,  Čo som palác na špagáte že kvôli hokeju aj ja by som si chcela pozrieť a nemôžem choré.