Ideme prvýkrát na masáž prostaty

Získali ste od kamarátov poukážku do masážneho salónu na masáž prostaty Tantra diamond a nemáte tušenie, o čo vlastne ide? Skúšate si vo vlastnej fantázii predstavovať, ako to asi bude prebiehať? Domnievate sa snáď, že to bude niečo ako lekárske vyšetrenie, a dúfate, že aspoň príjemnejšie? Alebo sa dokonca domnievate, že vám bude masérka stláčať brucho, až sa vám z toho urobí nevoľno?

masážne oleje

Pokiaľ sa takto strašíte vopred, potom vás upokojíme. Nič také tu na vás nečaká a tešte sa, že si užijete niečo mimoriadne.

Pánsky análny vibrátor – poznáte tento výrobok z dielní na produkciu erotických pomôcok? Ak nie, možno, že si ho po masáži prostaty zakúpite a začnete sa na svoje telo pozerať inak. Análne pánske vibrátory totiž stimulujú aj prostatu, a niektoré majú dokonca na to špeciálny výstupok. Masérka je však masérka, je to krásne dievča, ktoré nielen, že análny vibrátor plne zastúpi, ona ho samozrejme aj predbehne. Je niečo úplne iné, keď sa vám venuje živá bytosť a odovzdáva vám svoju energiu, na rozdiel od obyčajného technického zázraku.

tantra masáže

A prečo celé to divadlo okolo? Jemným masírovaním prostaty dochádza k dráždeniu nesmierne citlivých nervových vlákien, čo navodí veľmi silné sexuálne vzrušenie. Niektorí muži poletujú pri masáži prostaty v siedmom nebi a snáď pri tom prenikajú aj do vyšších duchovných dimenzií, stáva sa, že potom inú techniku už nechcú a vyžadujú od partneriek, aby im masáže prostaty vykonávali častejšie. Táto technika patrí k najmocnejším v erotických masážnych salónoch, a možno, že vás bude vzrušovať už len samotné pomyslenie, že sa vám venuje veľmi pohľadná krásavica.

A možno, že je to tiež jedna z Tanečníc z Lúčnice, o ktorých s láskou a pokorou spieval obľúbený spevák Jožo Ráž so skupinou Elán v osemdesiatych rokoch minulého storočia. Síce je to už dávno, ale slová jeho piesne majú stálu platnosť, aj po tých dlhých štyridsiatich rokoch.